Soutěž muži 2014/2015
2. 11. 2014
Skupina PA-M-2B
Vedoucí soutěže:Jarmil Truhlář,530 09 Pardubice,Prodloužená 267,M:721212313 E:jarmil.truhlar@seznam.cz
p. | družstvo | utkání | V3 | V2 | P1 | P0 | sety | míče | body | ||
1. | TJ Sokol Chleny A | 12 | 9 | 2 | 1 | 0 | 35:9 | 1014:813 | 32 | ||
2. | Volejbalový klub Choceň C | 12 | 9 | 1 | 1 | 1 | 33:10 | 998:846 | 30 | ||
3. | TJ Energetik Chvaletice B | 12 | 7 | 0 | 0 | 5 | 23:17 | 900:852 | 21 | ||
4. | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | 12 | 6 | 0 | 0 | 6 | 19:22 | 898:901 | 18 | ||
5. | VK Vysoké Mýto A | 12 | 4 | 0 | 2 | 6 | 18:28 | 951:1016 | 14 | ||
6. | SK Spartak Slatiňany B | 12 | 2 | 0 | 0 | 10 | 11:30 | 820:933 | 6 | ||
7. | VK Vysoké Mýto B | 12 | 1 | 1 | 0 | 10 | 10:33 | 807:1027 | 5 |
1. kolo | |||||||
2 | 07.09. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | SK Spartak Slatiňany B | Dymáček | 3:1 (19,-15,23,18) | |
3 | 30.08. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | VK Vysoké Mýto B | Kučera Petr | 3:1 (16,-22,19,21) | |
4 | 14.09. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | VK Vysoké Mýto A | Stehlík | 3:0 (20,13,15) | |
2. kolo | |||||||
6 | 07.09. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | SK Spartak Slatiňany B | 3:0 (16,17,15) | ||
7 | 30.08. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | VK Vysoké Mýto B | 3:1 (17,16,-21,19) | ||
8 | 14.09. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | VK Vysoké Mýto A | 3:0 (13,15,20) | ||
3. kolo | |||||||
10 | 06.09. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Energetik Chvaletice B | Bubák | 0:3 (-17,-15,-17) | |
11 | 14.09. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Dymáček | 0:3 (-21,-20,-18) | |
12 | 06.09. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Sokol Chleny A | Stehlík | 2:3 (-17,19,22,-13,-8) | |
4. kolo | |||||||
14 | 06.09. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Energetik Chvaletice B | 3:1 (21,-22,23,19) | ||
15 | 14.09. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | 0:3 (-17,-18,-14) | ||
16 | 06.09. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Sokol Chleny A | 3:2 (17,-23,14,-9,12) | ||
5. kolo | |||||||
18 | 13.09. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | Volejbalový klub Choceň C | Hübl | 0:3 (-26,-14,-17) | |
19 | 13.09. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | SK Spartak Slatiňany B | Sobotka | 3:1 (24,20,-17,14) | |
20 | 12.09. 16:00 | VK Vysoké Mýto A | - | VK Vysoké Mýto B | Veselík | 3:1 (16,-20,15,13) | |
6. kolo | |||||||
22 | 13.09. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | Volejbalový klub Choceň C | 1:3 (-14,21,-16,-20) | ||
23 | 13.09. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | SK Spartak Slatiňany B | 3:1 (14,16,-22,19) | ||
24 | 12.09. 18:00 | VK Vysoké Mýto A | - | VK Vysoké Mýto B | 2:3 (-20,-24,13,13,-13) | ||
7. kolo | |||||||
26 | 20.09. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | VK Vysoké Mýto A | Pavlíček | 1:3 (10,-21,-10,-28) | |
27 | 20.09. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | Volejbalový klub Choceň C | Kaštánek | 1:3 (-21,-23,23,-14) | |
28 | 20.09. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Slezák | 3:0 (15,17,18) | |
8. kolo | |||||||
30 | 20.09. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | VK Vysoké Mýto A | 1:3 (-17,-24,16,-15) | ||
31 | 20.09. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | Volejbalový klub Choceň C | 0:3 (-22,-20,-13) | ||
32 | 20.09. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | 3:0 (20,14,16) | ||
9. kolo | |||||||
34 | 27.09. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | TJ Sokol Chleny A | Sobotka | 0:3 (-19,-12,-22) | |
35 | 28.09. 10:00 | VK Vysoké Mýto A | - | Volejbalový klub Choceň C | Kučera | 3:1 (-19,21,25,20) | |
36 | 27.09. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | SK Spartak Slatiňany B | Pavlíček | 0:3 (-13,-9,-15) | |
10. kolo | |||||||
38 | 27.09. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | TJ Sokol Chleny A | 0:3 (-24,-9,-22) | ||
39 | 28.09. 13:00 | VK Vysoké Mýto A | - | Volejbalový klub Choceň C | 0:3 (-18,-19,-22) | ||
40 | 27.09. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | SK Spartak Slatiňany B | 0:3 (-21,-16,-22) | ||
11. kolo | |||||||
42 | 04.10. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | VK Vysoké Mýto B | Hübl | 3:0 (21,22,17) | |
43 | 04.10. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | VK Vysoké Mýto A | Dymáček | 3:2 (-20,-18,11,24,13) | |
44 | 04.10. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | TJ Energetik Chvaletice B | Slezák | 0:3 (-20,-23,-21) | |
12. kolo | |||||||
46 | 04.10. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | VK Vysoké Mýto B | 3:0 (21,16,18) | ||
47 | 04.10. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | VK Vysoké Mýto A | 3:0 (16,18,24) | ||
48 | 04.10. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | TJ Energetik Chvaletice B | 0:3 (-24,-19,-22) | ||
13. kolo | |||||||
50 | 12.10. 10:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Veselík | 1:3 (-16,19,-21,-10) | |
51 | 05.10. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Sokol Chleny A | Veselík | 1:3 (-14,18,-12,-18) | |
52 | 11.10. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | Volejbalový klub Choceň C | Dymáček | 0:3 (-13,-22,-15) | |
14. kolo | |||||||
54 | 12.10. 13:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | 1:3 (-20,-18,25,-23) | ||
55 | 05.10. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Sokol Chleny A | 0:3 (-17,-24,-21) | ||
56 | 11.10. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | Volejbalový klub Choceň C | 0:3 (-20,-19,-18) | ||
15. kolo | |||||||
58 | 02.05. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Sokol Chleny A | Pavlíček | ||
59 | 02.05. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Veselík | ||
60 | 03.05. 10:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Energetik Chvaletice B | Kučera | ||
16. kolo | |||||||
62 | 02.05. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Sokol Chleny A | |||
63 | 02.05. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | |||
64 | 03.05. 13:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Energetik Chvaletice B | |||
17. kolo | |||||||
66 | 09.05. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | VK Vysoké Mýto B | Stehlík | ||
67 | 09.05. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | SK Spartak Slatiňany B | Sochor | ||
68 | 09.05. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | Volejbalový klub Choceň C | Slezák | ||
18. kolo | |||||||
70 | 09.05. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | VK Vysoké Mýto B | |||
71 | 09.05. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | SK Spartak Slatiňany B | |||
72 | 09.05. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | Volejbalový klub Choceň C | |||
19. kolo | |||||||
74 | 16.05. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Kaštánek | ||
75 | 16.05. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Energetik Chvaletice B | Pavlíček | ||
76 | 16.05. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | VK Vysoké Mýto A | Veselík | ||
20. kolo | |||||||
78 | 16.05. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | |||
79 | 16.05. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | TJ Energetik Chvaletice B | |||
80 | 16.05. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | VK Vysoké Mýto A | |||
21. kolo | |||||||
82 | 24.05. 10:00 | VK Vysoké Mýto A | - | SK Spartak Slatiňany B | Kučera | ||
83 | 23.05. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Energetik Chvaletice B | Bubák | ||
84 | 23.05. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | TJ Sokol Chleny A | Kaštánek | ||
22. kolo | |||||||
86 | 24.05. 13:00 | VK Vysoké Mýto A | - | SK Spartak Slatiňany B | |||
87 | 23.05. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | TJ Energetik Chvaletice B | |||
88 | 23.05. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | TJ Sokol Chleny A | |||
23. kolo | |||||||
90 | 30.05. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | TJ Energetik Chvaletice B | Stehlík | ||
91 | 30.05. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | VK Vysoké Mýto A | Kaštánek | ||
92 | 30.05. 10:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | VK Vysoké Mýto B | Janků | ||
24. kolo | |||||||
94 | 30.05. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | TJ Energetik Chvaletice B | |||
95 | 30.05. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | VK Vysoké Mýto A | |||
96 | 30.05. 13:00 | SK Spartak Slatiňany B | - | VK Vysoké Mýto B | |||
25. kolo | |||||||
98 | 06.06. 10:00 | VK Vysoké Mýto B | - | Volejbalový klub Choceň C | Veselík | ||
99 | 07.06. 10:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Sokol Chleny A | Kučera | ||
100 | 06.06. 10:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | Sobotka | ||
26. kolo | |||||||
102 | 06.06. 13:00 | VK Vysoké Mýto B | - | Volejbalový klub Choceň C | |||
103 | 07.06. 13:00 | VK Vysoké Mýto A | - | TJ Sokol Chleny A | |||
104 | 06.06. 13:00 | TJ Energetik Chvaletice B | - | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | |||
27. kolo | |||||||
106 | 13.06. 10:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | VK Vysoké Mýto A | Maťátko | ||
107 | 13.06. 10:00 | TJ Sokol Chleny A | - | VK Vysoké Mýto B | Sochor | ||
108 | 13.06. 10:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | SK Spartak Slatiňany B | Kaštánek | ||
28. kolo | |||||||
110 | 13.06. 13:00 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí A | - | VK Vysoké Mýto A | |||
111 | 13.06. 13:00 | TJ Sokol Chleny A | - | VK Vysoké Mýto B | |||
112 | 13.06. 13:00 | Volejbalový klub Choceň C | - | SK Spartak Slatiňany B |